Av. Tuğsan YILMAZ ‘ın resmi web sitesi ve site içerisinde yer alan bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir yasal ya da avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Site ziyaretçileri ile web sitemize giriş sebebiyle herhangi bir vekil-müvekkil ilişkisinin kurulduğu düşünülmemelidir. Vekil-müvekkil ilişkisinin kurulabilmesi için tarafların iradelerinin aynı yönde uyuşması gerekmektedir.

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olduğundan, hukuken mağdur olmuş kişiler sadece site içeriğine dayanarak hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir. Site içeriğinde yer alan makalelerin tamamı Av. Tuğsan YILMAZ tarafından yazılmıştır ve Av. Tuğsan YILMAZ’ a aittir. Makalelerden veya sayfa içeriklerinden ziyaretçilerin yararlanması www.tugsanyilmaz.av.tr adresinin web tarayıcısı ile geçici olarak yüklenmesi suretiyle mümkündür. Av. Tuğsan YILMAZ’ dan yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi durumda, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ na muhalefet etmekten yasal haklarımızı kullanacağımızı hatırlatırız.

Sitede bulunan bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir.Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.