2

Profesyonel veya profesyonelleşme aşamasındaki firmalar açısından hukuki uyuşmazlıklarla başa çıkabilmenin en kolay yolu sorun çıkmadan gereken tedbirleri almaktan, hukuki mevzuat bazlı hazırlama teknikleri kullanılarak hazırlanan sözleşmeler kullanmaktan ve doğru hukuki danışmanlarla çalışmaktan geçer. Bu anlamda kurumsal müvekkillerimize koruyucu hukuk danışmanlığı hizmeti vermekle birlikte karşılaştığımız her türlü hukuki problemin çözümünde de yapılabileceklerin en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz.

Çalışma sistemimiz, özel sağlık kurumları, bilişim firmaları, sanatçılar, siyasetçiler ve ticari mahiyetteki diğer firmalar başta olmak üzere kurumsal müvekkillerimizi doğru analiz etmek, vekil-müvekkil açısından doğru sistemi oluşturmak ve arzulanan sonuçları elde etme gayreti içerisinde olma odaklıdır.

Farklı ölçekteki firmalar açısından sunabileceğimiz hukuki hizmet paketlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Partner Hukuk Bürosu Sistemi

 

Hukuk büromuz,  farklı şehirlerde ve farklı ülkelerde bizimle aynı çalışma alanlarında faaliyet gösteren avukatlık ve danışmanlık büroları ile işbirliği içerisinde olup sahip olduğumuz çözüm ortaklıklarımızı daima geliştirme ve ilerletme arzusu içerisinde faaliyet göstermektedir.

Bu kapsamda yurtiçinde başta Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve yurtdışında Almanya, ABD, Hollanda, İngiltere, Avusturya, Belçika olmak üzere çeşitli şehir ve ülkelerdeki çalışma alanlarında yetkin hukuk büroları ile koordineli olarak hukuki faaliyetlerimize devam etmekle birlikte Partner Hukuk Bürosu Sistemimiz ile yeni partner ofislerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Siz de Partner Hukuk Bürosu olarak aramızda yer almak isterseniz faaliyet alanlarınızı, konumunuzu, ekibinizi ve hangi şartlarla aramızda yer almak isteğinizi info@tugsanyilmaz.av.tr adresine e-mail olarak iletebilir, partner hukuk bürosu sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi talep edebilir yahut mevcut partnerlerimiz hakkında görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status