Avukat Tuğsan YILMAZ

avukat-tugsan-yilmaz

Avukat Tuğsan YILMAZ, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmekte olup İngilizce bilmektedir. Ofisimizin kurucu ortağıdır. Aynı zamanda 2014 ve 2015 eğitim ve öğretim yılları ikinci dönemlerinde Yeniyüzyıl Üniversitesi’nde öğretim görevlisi sıfatıyla “Sosyal Medyada Bilgi Yönetimi” dersleri vermiştir. 2017 yılı güz döneminde ise Haliç Üniversitesi’nde “Enformatik Teknoloji Hukuku” dersi vermiştir.

English For Lawyers, Contract Drafting, İnternational Commercial Arbitration, Kadına Karşı Şiddetin Engellenmesi, Fikri Mülkiyet Hukuku Programı, Bilişim Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında çeşitli sertifikaları bulunmaktadır.

Avukat Tuğsan YILMAZ, Aile Hukuku, Boşanma Davaları, Yurtdışında Mahkemelerce Verilmiş Boşanma Kararlarının Tanınması ve Tenfizi Davaları, Bilişim Hukuku, E-Ticaret Sözleşmeleri, Bilişim Sektörüne ilişkin Startup Projelerin Hukuki Alt Yapıları, Bilişim Suçları, Ceza Davaları, İş Hukuku ve İş Kazası Tazminatı Kapsamındaki Davalar ile Sözleşmeler Hukuku, Sanatçı ve Siyasetçilere Yönelik Online İtibar Yönetimi Danışmanlığı başta olmak üzere Sağlık Hukuku, Trafik Hukuku ve Trafik Kazaları Bakımından Tazminat Davaları bakımından bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Aynı zamanda bazı çalışma alanları bakımından makalelerini internet ve sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda köşe yazarlığı yapmak suretiyle paylaşmakta olan Sn. YILMAZ hakkındaki haberlere BASINDA BİZ sekmesinden de ulaşabilirsiniz.

Boşanma Davaları ve Bilişim Hukuku kapsamındaki videoları BURADAN da izleyebilirsiniz.

Avukat Halil İbrahim ÇELİK

avukat-halil-ibrahim-celik-2

Av. Halil İbrahim ÇELİK, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmekte olup İngilizce bilmektedir.Hukuk büromuzun kurucu ortağıdır.

İnternational Association of Sports Law, İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi ve Spor Hukuku komisyonu üyesidir. Boşanma ve Mal Rejimleri, Avrupa Birliği ve Türk-Fransız İlişkileri, Sağlık Hukuku Sempozyumu, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Uygulamaları, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Spor Hukuku bakımından çeşitli sertifika ve katılım belgeleri bulunmaktadır.

Av. Halil İbrahim ÇELİK, Miras Hukuku, Miras Taksim Sözleşmeleri, Evlilik Sözleşmeleri, Aile ve Şahıs Hukuku, Kadın Haklarının Korunması, Boşanma ve Tanıma Tenfiz Davaları, Ceza Davaları, Spor Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Tüketici Hukuku başta olmak üzere çeşitli hukuk alanlarında bireysel ve kurumsal avukatlık ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Aynı zamanda bazı çalışma alanları bakımından makalelerini internet ve sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda köşe yazarlığı yapmak suretiyle paylaşmakta olan Sn. ÇELİK hakkındaki haberlere BASINDA BİZ sekmesinden de ulaşabilirsiniz.

Miras Hukuku ve İş Hukuku kapsamındaki videoları BURADAN da izleyebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status